Wychodząc naprzeciw stale rosnącym oczekiwaniom Klientów w zakresie ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych i życiowych chcielibyśmy przedstawić Państwu profil działalności naszej firmy. Agencja powstała w oparciu o bogate doświadczenie jej założycieli, którzy od wielu lat pracują w branży ubezpieczeniowej. Założeniem firmy jest zapewnienie swoim klientom poczucia bezpieczeństwa i spokoju w sytuacjach nieprzewidzianych zdarzeń losowych.

 

Agencja Ubezpieczeń posiada w ofercie wszystkie rodzaje ubezpieczeń dostępnych obecnie na rynku krajowym. Oferujemy ubezpieczenia majątkowe i OC mieszkań i domów. Znajdziemy dla Ciebie najlepsze i najtańsze oferty ubezpieczenia pojazdu i NNW, a także ubezpieczenia rolne, medyczne, turystyczne i życiowe. Dodatkowo mamy ciekawe propozycje i rozwiązania ubezpieczenia firm i działalności gospodarczej.

 

Najważniejsze dla nas jest zapewnienie Naszym klientom kompleksowych rozwiązań w jak najdogodniejszych cenach. Aby zapewnić Państwu wysoki standard usług stale poszerzamy naszą ofertę oraz wiedzę o produktach ubezpieczeniowych.

W przypadku wystąpienia wypadku ubezpieczeniowego również możesz na nas liczyć. Pomożemy Ci z procedurą likwidacji szkody.

 

Zapraszamy do kontaktu:
Agencja Ubezpieczeń

ul. E. Dembowskiego 5 m. 52

02 -784 Warszawa

tel.730-143-203

email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

www.ubezpieczenia-jedynka.pl